Smolenice

Dračie dni na Smolenickom zámku 2023 (ZRUŠENÉ PRE NEPRIAZNIVÉ POČASIE!)

Dračie dni na Smolenickom zámku 2023 (ZRUŠENÉ PRE NEPRIAZNIVÉ POČASIE!)

Kedy: 5. (sobota) a 6.8.2023 (nedeľa)
Kde: Smolenický zámok

 

 

 

Dračie dni sú originálny rozprávkový festival pre celú rodinu. Tentokrát vás pozývame zažiť príbeh o kráľovskej svadbe, počas ktorého nás spoločne čaká množstvo smiechu aj úskalí.

Dráčik Arnošt sa naučí novým schopnostiam a mladému kráľovskému páru medzičasom poriadne zamieša plánmi bosorka. Tešiť sa však môžete aj na celkom nový štýl zážitku. Predstavenia a hravé úlohy Dračích dní sú totiž súčasťou jediného príbehu. Nestačí sa teda len pozerať! Aby sme spoločne zlomili bosorkinu kliatbu, musíme sa prv vybrať na rozprávkovú pátraciu výpravu. Splnením úloh v piatich kráľovských komnatách získate časti k čarovnému zaklínadlu. Každé z detí, ktoré pomôžu zachrániť princeznú, oceníme Rádom dračieho kráľovstva!

Príbehom vás prevedú skúsení herci, ktorých poznáte z divadla aj televíznych obrazoviek. V hlavných úlohách sa môžete tešiť na Marka Igondu, Anikó Vargovú, Mária Zeumera, Ivanu Kološovú a Davida Kakaša. Rozprávku navyše dotvorí unikátna atmosféra slovenských hradov a zámkov.

Počas víkendu na Smolenickom zámku sa uskutočnia 4 samostatné podujatia. Vstupenky a všetky informácie nájdete na DracieDni.sk. Vstúpte s nami do rozprávky!