Smolenice

Pálffyho slávnosti vína

Doprajte si gurmánsky zážitok plný vôní a chutí, ktorý poteší vaše zmysly!

Zažite degustáciu vín piatich lokálnych vinárstiev v hudobnom sprievode jazzového tria v jedinečnej atmosfére Smolenického zámku. O zahájenie premiérového ročníka Pálffyho slávností vína sa postará gróf Martin Pálffy, vnuk grófa Jozefa Pálffyho st., iniciátora prestavby Smolenického zámku, aj spolu s manželkou.

VSTUPENKY

V rámci vstupenky klasik obdržíte aj vínový pohár s logom Pálffyho slávností vína a dukáty na desať vzoriek vína.

V cene VIP vstupenky získate navyše garantované miesto na sedenie vo VIP zóne v tesnej blízkosti pódia so živou hudbou a o Vaše pohodlie sa počas celého podujatia postará personál zámku. Súčasťou VIP vstupenky je aj predjedlo, hlavné jedlo a dezert.

VIP menu
predjedlo: prosciutto, žltý melón, toast
hlavné jedlo: bravčová panenka na slanine, dubáková omáčka, pečený zemiak
dezert: orechová štrúdľa s vanilkovým krémom

Pre vegetariánsku verziu je nutné dopredu kontraktovať: prevadzka.kc@savba.sk. V opačnom prípade budete mať automaticky mäsovú variantu!

VIP vegetariánske menu
predjedlo: mozzarella, cherry paradajky, bazalka, toast
hlavné jedlo: rizoto s grilovanou zeleninou
dezert: orechová štrúdľa s vanilkovým krémom

Vychutnajte si skvelé lokálne vína, započúvajte sa do príjemnej hudby, potešte svoje chuťové poháriky a zažite deň, počas ktorého sa budete cítiť ako naozajstní zámockí páni.

Tešíme sa na Vás v sobotu 3. júna 2023 od 15:00 na Hornom a Dolnom nádvorí Smolenického zámku. Vstupenky si môžete zakúpiť na MaxiTicket.sk.

UBYTOVANIE NA ZÁMKU

Neviete, ako sa po podujatí dostanete domov? Na Smolenickom zámku je možné rezervovať si izbu, alebo apartmán a predĺžiť si tak nevšedný zážitok až do rána.

Pre viac informácií o ubytovaní navštívte webovú stránku Cenník ubytovania alebo kontaktujte recepciu: recepcia-zamok@savba.sk.